O nas Oferta Galeria Projekty Materiały Artykuły Raty Kontakt

certyfikat

Kuchnie Wielkopolskie
Zakład Produkcyjny
i Biuro Sprzedaży
w Poznaniu

prosimy o telefoniczne
uzgadnianie terminu spotkania
w Biurze Sprzedaży


ul. Olsztyńska 12
60-416 Poznań

tel. +48 (61) 877 88 00
e-mail: wyślij
mapa dojazdu


Meble kuchenne


Przykłady realizacji

Marka Kuchnie Wielkopolskie znana jest z wysokiej jakości wykonania oraz kreatywnych rozwiązań. To producent mebli kuchennych z Poznania zapewniający szeroki wybór możliwość w zróżnicowanym i obszernym asortymencie. Poniższa galeria pozwala zaprezentować przykładowe realizacje dotychczas przez firmę przygotowane.

Daje to także szansę na zweryfikowanie ogromnego zakresu naszych usług, w ramach których wykonujemy kuchnie na wymiar w każdym stylu. W przedstawionej galerii znajdują się projekty w stylu retro, rozwiązania tradycyjne w formie i kolorystyce, ale także nowoczesne rozwiązania w śmiałych barwach i oryginalnych liniach.

Nasza galeria jest również potwierdzeniem, że jako ceniony producent kuchni nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Tanie meble kuchenne wykonane z nietrwałych materiałów nie znajdują miejsca w naszej ofercie. Zawsze pracujemy z najwyższą precyzją oraz wykorzystujemy jakościowe płyty MDF, lakierowane i laminowane. Jednakże dbając o zadowolenie naszych Klientów stale utrzymujemy doskonały stosunek ceny do jakości, co w rezultacie sprawia, że propozycje naszej marki reprezentują najwyższą trwałość i elegancję przy zachowaniu niewielkich kosztów.

Zapraszamy do oglądania. Kuchnie Wielkopolskie - Poznań.

Istotą naszych realizacji jest optymalne zaplanowanie dostępnej przestrzeni, aby meble kuchenne na wymiar spełniały oczekiwania nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Prezentowane zdjęcia obrazują kreatywność towarzyszącą naszej pracy w zakresie wykorzystania potencjału danego miejsca oraz zagospodarowania go zgodnie z aktualnymi warunkami technicznymi.

początek strony

Szafy z drzwiami przesuwnymi i pozostałe meble


Niektóre konfiguracje

Meble na wymiar, które inspirują